Najnovšie recenzie zo sekcie Hi-Fi komponenty

Lenco L-3808

Lenco L-3808

Overený zákazník OKAY.sk Milan v Košíc

Pridané: 17. februára 2024

(naposledy upravené 17. februára 2024)

Zakúpený v OKAY.sk

• Krásny dizajn. Kvalitný zvuk. Profesionálny výrobok. Výhodná cena.
Pioneer A-40AE

RCF SUB 8003-AS MK3

RCF SUB 8003-AS MK3

Overený zákazník Profi-DJ.sk Marek.d

Pridané: 13. februára 2024

(naposledy upravené 13. februára 2024)

Zakúpený v Profi-DJ.sk

iBasso DC03PRO

Overený zákazník Audigo.sk jurajko

Pridané: 12. februára 2024

Zakúpený v Audigo.sk

• Príjemný analytický zvuk, najmä vo vokáloch. V spolupráci s mojimi Beyerdynamic DT 900 Pro nachádzam množstvo detailov umiestnených v slušnej lokalizácii. Zvuk zo štandardného tabletu si v tejto kombinácii vychutnáte za desatinu, či pätnástinu ceny v porovnaní s podobnou kvalitou zosilovača s reproduktorovou sústavou. (Viem však, že porovnávať posluch cez slúchadlá s reproduktormi je trocha pritiahnutý za vlasy.) Každopádne ostatné dni si vychutnávam posluchom online rádií vo flac kvalite. Chválim aplikáciu, ako i možnosť ovladania hlasitosti na samotnom DAC-u.
  • Slušná hlasitosť, v aplikácii možnosť výberu z troch úrovní zosilenia.
  • Moje vysoké odporučenie.

Malý detail, že hlasitosť je nastaviteľná hardverovo až v sto krokoch a každý si musíte vyťukat, nestačí súvislé držanie gombíkov. Po zapojení sa neľakajte, že DAC nehrá, hlasitosť bola na nule.

Vonyx VXA-1500

• minimalistický dizajn
  • spratný a praktický
  • jednoducho ovládateľný
  • zatiaľ žiadne

krásny minimalistický gramofón so skvelým zvukom. nemá problém so starými platňami, veľmi sme si ho obľúbili .

Denon AVC-S670H

Denon AVC-S670H

Overený zákazník Andrea Shop Peter

Pridané: 8. februára 2024

Zakúpený v Andrea Shop

• Za dobrú cenu si viem vy skladať slušné domáce kino.Veľmi slušne sa dajú prehrávať aj platne po pripojení gramafónu cez vstup phono a samozrejme aj CD+USB.

Menšou nevýhodou je že tento Denon AVC-S670H receiver nemá potenciometre na výšky a basy,no na druhej strane po aktivácii DYNAMIC EQ získate veľmi príjemný zvuk a nie je potrebné dolaďovať výšky ani basy.No ak napriek tomu niekomu basy chýbajú(nestačia) stačí pripojiť subwoofer a je po probléme. :)

Alto TS12S

Alto TS12S

Overený zákazník MUZIKER.sk Overený zákazník

Pridané: 7. februára 2024

Zakúpený v MUZIKER.sk

• rozhodoval som sa medzi 12“ a 15“... zvolil som 12 a som úplne spokojný subwoofer je výkonný a postačuje mi na ozvučenie menších akcií ako sú svadby, plesy, oslavy...
Roadstar HIF-1993

• Výborný zvuk
  • Jednoduchá inštalácia
  • Ľahké ovládanie
  • Krásny dizajn

Je to môj prvý gramec takže neviem porovnat ako hrajú ďaleko drahšie stroje ale na bežné domáce počúvanie je skvelý a v tejto cenovej triede som lepší nenašiel

Hama DIT2006BT

Auna Peggy Sue

Auna Peggy Sue

Overený zákazník Electronic Star Overený zákazník

Pridané: 1. februára 2024

(naposledy upravené 1. februára 2024)

Pomer cena -kvalita

Blackstar Dept. 10 AMPED 3

Blackstar Dept. 10 AMPED 3

Overený zákazník MUZIKER.sk Erik

Pridané: 30. januára 2024

(naposledy upravené 30. januára 2024)

Zakúpený v MUZIKER.sk

Super ľahký , silný , jednoduchý , kompatibilný a zvukovo famózny . Mne osobne táto malá vecička vyčarila veľký úsmev na tvári . Funguje skutočne lepšie ako som očakával , mám to spojené s reproboxom Blackstar HTV Venue MKIII + kompatibilita s PC (CabRig super vec , výber vlastneho reproboxu a mikrofónu ) alebo DAW funguje super . Dá sa ešte priamo prepojiť s lampovym aparátom čo ja nevyuzivam . Možnosť uloženia presetov určite veľmi poteší . Cez mix/Pc/zvukovku má výborný zvuk v štúdiových monitorov (KRK ) čo doteraz som musel vždy ladiť výsledný zvuk a stráviť pri lampach/mixaku veľa času , tu sa mi stačí trošku pohrať iba na zosiku a za pár sekúnd mám koncový zvuk hotový . Možnosť vybrať si z troch "lampičiek" EL84,EL34,6L6 priamo na ampe je super vec hlavne ak hráte tvrdšie štýly . Mam tri lampove zosilňovače Marshall JVM , EVH 5150 , Engl Iron special , ale táto jedna vec od Blackstar mi úplne stačí . Výkon na pódium má až až ,, v skúšobni úplne bez výhrad ,, a na domáce cvičenie alebo nahrávanie je ako stvorený . Reverb mi aj celkom vyhovuje , záleží akú hudbu hráte mám na to napojené ešte 4krabicky a pracuje to na jednotku . + POZOR Využívam 3 gitary ESP LTD H1000 evertune , Michael Kelly 1954 Satin , Chapman Ghost Fret Pro , čo iný nástroj , to iný zvukovy prejav na každom kanále , takže na výsledný zvuk má obrovský vpliv druh snímača na gitare čo som v porovnaní s lampu nečakal :) A Hlavne žiadny šum :) Veľký palec hore pre Blackstar

Auna AMP-218 BT

• vstavaný predzosilňovač
  • nastaviteľný prítlak
  • nastaviteľný anti-skating
  • odnímateľný headshell
  • auto-stop & auto-lift (dá sa vypnúť)
  • príjemná cena
  • slabá izolácia vibrácií
  • hlučnejší motor

Gramofón má všetko, čo by základný gramofón mal mať. Dodaná prenoska je celkom dobrá, ja som ju ale vymenil za Audio-Technica AT-VM95E, ktorá znie trochu lepšie.

Izolácia okolitých vibrácií je trochu slabšia, takže gramofón je vhodné umiestniť ďalej od reproduktorov. V tichých častiach platní je veľmi slabo vo výstupe počuť zvuk motora (na to je ale nutné mať pripojené slúchadlá a výrazne zvýšenú hlasitosť, pri normálnom používaní motor počuť nie je).

Moondrop Dawn Pro

Moondrop Dawn Pro

Overený zákazník Audigo.sk Overený zákazník

Pridané: 23. januára 2024

• Kvalitny zvuk
  • Nizka cena
  • Nema pribaleny kabel pre iphone

Zobrazujem 41 - 60 zo 500 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...25